Αριστεύσαντες - Επιτυχόντες των Φροντιστηρίων ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ

Οι Αριστεύσαντες – Επιτυχόντες μαθητές μας κάθε χρονιά μας κάνουν υπερήφανους και μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε την εκπαιδευτική μας πορεία με ευθύνη και συνέπεια. Είναι μεγάλη χαρά για εμάς να συντελούμε πολύπλευρα στις πρωτιές των μαθητών μας και να απολαμβάνουμε την εκτίμηση και την ευγνωμοσύνη τους ακόμη και μετά από πολλά χρόνια, όταν μας εμπιστεύονται πλέον τα παιδιά τους!

Και επειδή από τα αποτελέσματα κρινόμαστε…

Aριστεύσαντες & Επιτυχόντες 2018-2019
ΝΤΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 2ος!
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ 13ος!
ΜΑΓΓΕΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3ο ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (KOMOTHNH) ΔΠΘ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (KOMOTHNH) ΔΠΘ
ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗ ΑΝΝΑ 5ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2ο ΓΕΛ ΑΡΤΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΜΑΝΕΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΚΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΥΒΑΡΗ ΜΕΛΙΤΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 19ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΕΜΠΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 9η!
ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΜΥΡΤΩ 9ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΝΕΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 24ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑ.ΠΕΙ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΟΥΛΑΪΜΑΝ ΡΑΝΙΑ 21ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΕΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ(ΕΦΗ) 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΑΣ
ΜΟΛΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 39ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΤΑΪΚΟ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΩΪΔΗ ΣΟΥΜΕΛΑ (ΣΥΜΕΛΑ) 53ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
Γ. Χ. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΛ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΙΣΑΒΕΛΑ 3ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΑΝΟΥΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΘΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 9ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΠΑΠΠΑ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΑΣΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΚΑ ΜΑΡΙΒΙΚΥ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ
ΔΕΛΑΡΔΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΓΕΡΑΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΚΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο ΓΕΛ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 53ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 21ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΤΑΞΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 27ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΥΡΟΜΑΛΛΗ ΧΡΥΣΑ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΝΘΗ 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΡΑΠΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Α.Σ.Κ.Τ
ΚΑΦΗΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΛΥΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΡΟΣΙ ΓΚΕΡΙΣ 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤ.ΣΧΟΛΕΣ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΠΗΛΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 42ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΟΥΡΓΕΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΡΚΑΔΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΑΪΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ. ΜΕ. ΠΑ
ΑΣΟΟΥΑ ΜΑΡΙΟΣ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ. ΜΕ. ΠΑ
ΣΟΥΣΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 1ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ “ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ”
ΓΚΟΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ “ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ”
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΡΗΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ. ΜΕ. ΠΑ
ΚΙΤΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΡΗΤΗ) ΑΣΤΕΡ
ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΒΑΣΙΑ 46ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΟΥΣΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΡΚΕΤΟΥ-ΒΔΟΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΑΦΙΛΑΚΟΥ ΕΝΙΓΚΡΕΤΑ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΕΛΙΤΖΑΝΑΣΒΙΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΔΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) ΑΠΘ
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝ. ΕΛΛΑΔΟΣ
ΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ. ΜΕ. ΠΑ.
ΧΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 19ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ