Αριστεύσαντες - Επιτυχόντες των Φροντιστηρίων ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ

Οι Αριστεύσαντες – Επιτυχόντες μαθητές μας κάθε χρονιά μας κάνουν υπερήφανους και μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε την εκπαιδευτική μας πορεία με ευθύνη και συνέπεια. Είναι μεγάλη χαρά για εμάς να συντελούμε πολύπλευρα στις πρωτιές των μαθητών μας και να απολαμβάνουμε την εκτίμηση και την ευγνωμοσύνη τους ακόμη και μετά από πολλά χρόνια, όταν μας εμπιστεύονται πλέον τα παιδιά τους!

Και επειδή από τα αποτελέσματα κρινόμαστε…

Aριστεύσαντες & Επιτυχόντες 2020-2021
ΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΠΑΓΩΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΚΙΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΔΗΜΟΣΑΡΣΑΚΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ39ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΡΕΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΚΛΑΨΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ1ο ΓΕΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΛΕΟΝΤΕΙΟΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΝΓΚΟΥΛΗ ΑΛΕΞΙΑ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΣΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΙΡΙΡΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ1ο ΓΕΛ Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΚΡΑΠΑΛΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ57ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ.ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΛΕΥΚΙΜΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΠΑΚΙΡ ΑΛΙΣΑΡ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΤΟΥΝΙ ΡΟΒΕΝΑ59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΕΛΕΝΗ1ο ΓΕΛ Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΤΣΟΥΓΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ19ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΙΟΝΑ-ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ6ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Α.Σ.Κ.Τ.
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ40ο ΓΕΛ ΓΚΡΑΒΑΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΣΙΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΡΣΑΚΕΙΟΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ Λ.Σ. – ΕΛ.ΑΚΤ.
ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
ΜΠΙΚΑ ΕΛΕΝΗ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ 12η
ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ40ο ΓΕΛ ΓΚΡΑΒΑΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ
ΣΠΑΤΑΡΑΚΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ39ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΝΤΙΝΤΕΝΚΟ ΟΥΛΙΑΝΑ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΜΥΡΤΩΑΡΣΑΚΕΙΟΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ6ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1ο ΓΕΛ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗ ΛΥΔΙΑ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ
ΑΣΗΜΟΜΟΜΥΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ) ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
ΝΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ6ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ3ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑΪΣ59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΚΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ41ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ46ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ8ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣΓΕΛ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΖΗΝΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ2ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΡΟΚΟΥ ΕΡΙΑΝΝΑΜΑΛΛΙΑΡΑΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΤΑ ΑΤΖΕΛΙΝΑ1ο ΓΕΛ Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΡΕΝΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΡΑΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΑΓΩΓΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΤΟΥΝΗ ΜΑΡΙΝΑ49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΠΑΛΛΗ ΣΟΦΙΑΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΙΟΝΙΟ
ΣΓΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΡΥΣΑΦΗ ΜΑΡΙΑ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ
ΣΟΦΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ
ΑΞΙΩΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ18ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) ΕΚΠΑ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ8ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΥΠΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ65ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΔΙ.ΠΑ.Ε.