Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Φεβρουαρίου 2024

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΚΥΡΙΑΚΗ 04/02/2024 ΑΛΓΕΒΡΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥΙ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 05/02/2024 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 12/02/2024 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 18/02/2024 ΦΥΣΙΚΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 19/02/2024 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ…

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Ιανουαρίου 2024

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΤΕΤΑΡΤΗ 03/01/2024 ΑΡΧΑΙΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2024 ΧΗΜΕΙΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 08/01/2024 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 14/01/2024 ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ…

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Δεκεμβρίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12/2023 ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 04/12/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2023 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2023 ΦΥΣΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 18/12/2023 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Νοεμβρίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11/2023 ΧΗΜΕΙΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ 10.00-13.00(ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 06/11/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΔΕΥΤΕΡΑ 13/11/2023 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 10.00-13.00 (ΚΕΝΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ…

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Οκτωβρίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΔΕΥΤΕΡΑ 02/10/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/2023 ΑΛΓΕΒΡΑ-ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΔΕΥΤΕΡΑ 09/10/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΚΥΡΙΑΚΗ…

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Απριλίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΧΗΜΕΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΚΥΡΙΑΚΗ 09/04/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 10/04/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ…

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Μαρτίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΔΕΥΤΕΡΑ 06/03/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΛΓΕΒΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΔΕΥΤΕΡΑ 13/03/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο …

Read more

Πρόγραμμα Διαγωνισμάτων Φεβρουαρίου 2023

Ημερομηνία Μαθήματα Τάξη Ώρα Διαγωνίσματος ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2023 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΛΓΕΒΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ & ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ΄ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/2023 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΔΕΥΤΕΡΑ 13/02/2023 ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ (10.00 ) – (13.00) Κέντρο  –  Άνω Πατήσια ΚΥΡΙΑΚΗ…

Read more